Amplifon - Aparaty słuchowe - Z nami usłyszysz świat
Z nami usłyszysz Świat!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wyznacz termin Twojej wizyty
Bezpłatny telefon

800 88 88 99

Praca dla asystenta protetyka słuchu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujmy osób na stanowisko:

Asystent protetyka słuchu

Zakres zadań:
  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Amplifon
  • Przeprowadzanie wstępnych badań słuchu
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z pracą w oddziale
  • Pomoc w pracy kierownika oddziału
Wymagania:
  • Otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w sprzedaży
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, która jest światowym liderem na rynku doboru aparatów słuchowych
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w rozwoju dużej firmy na rynku polskim
Wszelkie informacje dotyczące oferty dostępne są na miejscu

Jesteś tutaj: Kariera Praca dla asystenta protetyka słuchu