Amplifon - Aparaty słuchowe - Z nami usłyszysz świat
Z nami usłyszysz Świat!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wyznacz termin Twojej wizyty
Bezpłatny telefon

800 88 88 99

Zaaplikuj do Amplifon: Protetyk słuchu – doradca Klienta

Praca w

Grupa Amplifon jest światowym liderem w branży doboru aparatów słuchowych.

Naszym celem jest pomoc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia poprzez znajdowanie rozwiązań, które odnoszą się do indywidualnych potrzeb i gwarantują pełną satysfakcję.

Na rynku polskim jesteśmy od ponad czterech lat i mamy już 60 sklepów. Jesteśmy firmą, która słucha swoich pracowników, daje im możliwości rozwoju i dużą samodzielność.

Dlatego dajemy możliwość awansu na stanowiska kierownicze i uczestnictwo w programach międzynarodowych

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Protetyk Słuchu – Doradca Klienta

    Obowiązki
  • Dopasowywanie i sprzedaż rozwiązań poprawiających słyszenie
  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Amplifon
  • Przeprowadzanie kompleksowych badań słuchu
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
    Wymagania
  • Empatia, umiejętność słuchania i rozumienia problemów innych ludzi, chęć pomocy
  • Doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku protetyka słuchu i uprawnienia
  • do wykonywania zawodu
  • Nastawienie na rozwój
  • Komunikatywność, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Wysoka kultura osobista oraz duża samodzielności w działaniu i odpowiedzialność
    Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie, która jest światowym liderem na rynku doboru aparatów słuchowych
  • Atrakcyjne godziny pracy – od pn. do pt. w godz. 8.00-16.00 lub 9.00-17.00
  • Wspaniałą atmosferę w całym zespole, codzienną pomoc dla wszystkich pracowników
  • Bycie częścią zespołu, który do swoich obowiązków podchodzi z pasją
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet akcji giełdowych Amplifon dla najlepszych protetyków
  • Możliwość dofinansowania do mieszkania
  • System motywacyjny związany z wynikami pracy (podstawa + premia uzależniona od wysokości obrotów)
  • Atrakcyjny system benefitów dla każdego Pracownika (m.in. karta MultiSport, karty podarunkowe do Empiku, Smyka, sieci drogerii Douglas)
  • Opiekę medyczną w firmie Lux Med dla każdego Pracownika zatrudnionego powyżej roku w firmie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Nie zwlekaj – Dołacz do nas!

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Jesteś tutaj: Kariera Zaaplikuj do Amplifon: Protetyk słuchu – doradca Klienta